SPECIALISTA PRO TECHNICKÝ ROZVOJ HLUBINNÉHO ÚLOŽIŠTĚ

Možná hledáme právě Vás

Co budete dělat:

Vedení projektů z oblasti technického řešení hlubinného úložiště vyhořelého jaderného paliva a radioaktivních odpadů. To obnáší:

  • samostatné vedení a řízení projektů z oblasti projektového řešení hlubinného úložiště s konkrétním zaměřením na povrchové stavby a stavbu jaderného zařízení,
  • koordinaci výzkumných a vývojových prací v rámci ČR i mezinárodně
  • aktivní zapojení do přípravy důležitého národního projektu,
  • přípravu výběrových řízení, kontroly dodržování stanoveného harmonogramu projektu, jeho věcného rozsahu, rozpočtu a nákladů,
  • řešení legislativních náležitostí a technických výzev spojených s projektováním jaderného zařízení.

Co očekáváme:

  • máte ukončenou VŠ technického směru, ideálně stavebního (pozemní a průmyslové stavitelství, technologická zařízení staveb nebo příprava staveb výhodou), jaderného či strojního zaměření
  • orientujete se v legislativě týkající se projektové přípravy a realizace staveb,
  • rozumíte technické dokumentaci,
  • s projektováním nebo vedením projektů máte nějaké zkušenosti? To je velkou výhodou,
  • nechybí Vám koncepční a analytické myšlení,
  • your English level allows you professional work,
  • není Vám cizí samostatnost, nadšení, zodpovědnost, umíte komunikovat s různými profesemi a týmová spolupráce Vám nedělá problémy.

Co za to dostanete:

  • platové zařazení a osobní ohodnocení podle platných platových tarifů dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění – zařazení do platové třídy T11/12,
  • motivační osobní ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování (stravenková karta),
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • další odborné a jazykové vzdělávání,
  • podílení se na ojedinělém projektu světového významu,
  • přátelskou atmosféru, na pracovišti pořádáme protahovací pětiminutovky, chodíme společně na skvělé obědy v okolí, pro sportovce máme místnost na úschovu kol, pracujeme v centru Prahy s vynikající dostupností MHD i vlaky a autobusy (Masarykovo nádraží, Hlavní nádraží, Florenc), samozřejmostí je vybavení potřebnou technikou i softwarem.

Zní Vám to skvěle? Rádi Vás přivítáme v našem týmu!

Zaujala vás nabídka? Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Ing. Lucie Musilová, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: [email protected].