TECHNICKÝ SPECIALISTA – Stavební inženýr

Hledáme nového kolegu či kolegyni, přidejte se k nám!

Náplň práce:

Předmětem práce je vedení projektů z oblasti technického řešení úložišť radioaktivních odpadů. Konkrétně je práce zaměřena na:

  • samostatné vedení a řízení projektů z oblasti projektového řešení úložišť,
  • koordinace výzkumných a vývojových projektů,
  • příprava výběrových řízení, kontrola dodržování stanoveného harmonogramu projektu, jeho věcného rozsahu, rozpočtu a nákladů,
  • řešení legislativních náležitostí a technických výzev spojených s projektováním jaderného zařízení.

Požadavky:

  • ukončená VŠ stavebního nebo jaderného směru (pozemní a průmyslové stavitelství, technologická zařízení staveb nebo příprava staveb výhodou),
  • základní orientace v legislativě týkající se projektové přípravy a realizace staveb,
  • orientace v technické dokumentaci,
  • zkušenosti s projektováním nebo vedením projektů výhodou,
  • koncepční a analytické myšlení,
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • samostatnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce.

Nabízíme:

  • platové zařazení a osobní ohodnocení podle platných platových tarifů dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění – zařazení do platové třídy T11/12,
  • motivační osobní ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
  • možnost práce na ojedinělém projektu světového významu,
  • možnost interakce se špičkami v oboru,
  • možnost dovědět se něco zajímavého nejen ve své specializaci od těch nejlepších,
  • přátelskou atmosféru a inspirativní prostředí.

Zaujala vás nabídka? Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Bc. Andrea Termer, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: [email protected].