Specialista/ka pro geologii

Máte chuť se zapojit do významného geologického projektu?

Do našeho týmu Oddělení geologických bariér hledáme člověka, kterého láká unikátní kombinace oboru geologie s jadernou bezpečností. Tato činnost je pro nás klíčová, budete mít možnost podílet se na geologickém průzkumu a výběru lokality největší podzemní stavby v ČR – nově budovaného hlubinného úložiště vyhořelého jaderného paliva. Hledáme proaktivního, pečlivého, nadšeného a samostatného člověka, který se nebojí zodpovědnosti, s relevantními zkušenostmi v oboru geologie. Nabízíme stabilní pracovní pozici, vysoce expertní, zajímavou, rozmanitou a odpovědnou práci, která má smysl a velký dopad a kde budete moci pracovat a setkávat se s těmi nejlepšími v oboru:

Náplň práce:

Budete řídit projekty z oblasti geologického výzkumu a průzkumu lokalit vytipovaných pro umístění nového hlubinného úložiště radioaktivních odpadu, případně Podzemního výzkumného pracoviště Bukov. To obnáší především:

  • samostatné vedení a řízení prací v režimu geologického výzkumu a průzkumu vytipovaných lokalit pro umístění hlubinného úložiště
  • vedení projektů geologického popisu lokalit pro úložiště radioaktivních odpadů a poskytování vstupů pro výběr finální lokality umístění hlubinného úložiště
  • zastupování organizace v mezinárodních odborných platformách a expertních organizacích
  • spolupráci na experimentálních projektech v Podzemním výzkumném pracovišti (PVP) Bukov
  • přípravu výběrových řízení, kontroly dodržování stanoveného harmonogramu projektu, jeho věcného rozsahu, rozpočtu a nákladů, dodržení legislativního rámce
  • řízení rozsáhlého týmu dodavatelů
  • další činnosti související s managementem projektu v oblasti geologického výzkumu a průzkumu, včetně řízení dodavatelské sítě

Co očekáváme:

  • VŠ vzdělání přírodovědného či technické směru v oboru geologie (obor Aplikovaná geologie nebo geofyzika výhodou)
  • orientaci v technické dokumentaci a legislativě týkající se provádění geologických prací
  • pečlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
  • silné organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení
  • zkušenosti s vedením projektů jsou velkou výhodou
  • ochotu pracovat v podzemním prostředí – nepravidelné fárání do PVP Bukov
  • ochotu práce v terénu v rámci 4 vytipovaných lokalit HÚ
  • anglický jazyk
  • řidičský průkaz skupiny B

 Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení
  • stabilní práci na unikátním projektu světového významu
  • možnost profesního růstu a dalšího odborného vzdělávání
  • účast na odborných akcích, mezinárodních vědeckých setkáních, členství v mezinárodních geologických platformách a organizacích, setkávání se světovými špičkami v oboru
  • práci s přesahem a propojeností do jiných oborů
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (stravenková karta)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové vzdělávání
  • flexibilitu – pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • pro sportovce máme místnost na úschovu kol, pracujeme v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností

Zní Vám to zajímavě? Pak hledáme právě Vás!

Zaujala vás nabídka? Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Ing. Lucie Musilová, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: [email protected].