Specialista/ka pro informační technologie

Náplň práce a odpovědnosti

  • L1 Service Desk
  • Správa koncových zařízení, uživatelů a služeb
  • Správa ICT aktiv
  • Správa aplikací a komunikace s jejich dodavateli
  • Spolupráce na rozvoji a integraci systémů
  • Spolupráce na správě produktů Microsoft 365 (Exchange, Teams, Onedrive, Sharepoint, Intune, Defender)
  • Spolupráce na správě datových center
  • Spolupráce na správě sítě LAN a WAN
  • Tvorba a aktualizace dokumentace, pravidelný reporting

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejméně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Základní znalost HW, SW, sítí a cloudových služeb
  • Znalost práce s webovými aplikacemi
  • Zkušenosti se správou produktů Microsoft 365 výhodou
  • Alespoň pasivní AJ
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Platové zařazení podle platných platových tarifů dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
  • Motivační osobní ohodnocení
  • Práce na HPP
  • Místo výkonu práce Praha
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování (stravenková karta)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

Zní Vám to skvěle? Rádi Vás přivítáme v našem týmu!

Zaujala vás nabídka? Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Ing. Lucie Musilová, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: [email protected].