Projektový manažer a podpora procesu řízení projektů

Náplň práce a odpovědnosti

  • zavedení standardů a udržování systému projektového řízení SÚRAO
  • metodická podpora odborných pracovníků SÚRAO při řešení projektů a zakázek
  • podpora řízení projektů (kontrola harmonogramu, rozpočtu, čerpání, organizace kontrolních dnů, nastavení projektových prostorů a týmů)
  • podpora tvorby multidisciplinárních týmů
  • participace na výběrových řízeních

Požadavky

  • VŠ technického nebo ekonomického směru v magisterském stupni
  • znalost principů projektového řízení
  • praxe v oboru projektového řízení minimálně 3 roky
  • orientace v související legislativě a předpisech
  • koncepční a analytické myšlení
  • počítačová gramotnost na vysoké úrovni (MS Office, informační systémy)
  • znalost AJ (technická AJ výhodou)
  • zkušenosti ze státní správy výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • platové zařazení podle platných platových tarifů dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě – zařazení do platové třídy T 11/12
  • motivační osobní ohodnocení
  • práce na HPP
  • místo výkonu práce Praha
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (stravenková karta)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

Zní Vám to skvěle? Rádi Vás přivítáme v našem týmu!

Zaujala vás nabídka? Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Ing. Lucie Musilová, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: [email protected].