Specialista/specialistka pro zadávání veřejných zakázek

Zajímá Vás oblast veřejných zakázek a zákon o veřejných zakázkách je Vám blízký?

Náplň práce:

  • zabezpečování procesů zadávání veřejných zakázek
  • zveřejňování smluv a objednávek v registru smluv
  • podpora činností v oblasti správy majetku
  • příprava příslušných řídících dokumentů v rozsahu své působnosti

Co očekáváme:

  • VŠ vzdělání, nejméně 2 roky zkušeností v oblasti zadávání veřejných zakázek
  • praktické znalosti se systémy zadávání zakázek (NEN, Tender arena)
  • základní orientace v oblasti správy majetku
  • orientace v legislativě, znalosti v oblasti zákona o zadávání veřejných zakázek
  • koncepční a analytické myšlení
  • počítačová gramotnost (MS Office, informační systémy)
  • základní znalost AJ (technická AJ výhodou)
  • zkušenosti ze státní správy výhodou

Nabízíme:

  • motivační finanční ohodnocení (platová třída 11-12)
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování (stravenková karta)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové vzdělávání
  • flexibilitu – pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • pro sportovce máme místnost na úschovu kol, pracujeme v centru Prahy s vynikající dopravní dostupností
  • přátelskou pracovní atmosféru

Zní Vám to zajímavě? Pak hledáme právě Vás!

Zaujala vás nabídka? Motivační dopis a profesní životopis zasílejte na adresu: SÚRAO, Ing. Lucie Musilová, Dlážděná 6, 110 00, Praha 1, nebo na email: [email protected].