Zprávy ze Správy

občasník Správy úložišť radioaktivních odpadů

Chcete dostávat Zprávy ze Správy do své emailové schránky? Přihlaste se k odběru pomocí formuláře níže a příští číslo zpravodaje vám již neunikne.

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

 

Newsletter Zprávy ze Správy

Na webových stránkách www.surao.cz a profilech SÚRAO na sociálních sítích nabízí redakce Zpráv ze Správy (občasník SÚRAO) možnost přihlásit se k odběru newsletteru Zprávy ze Správy. Abychom zajistili, že při zadávání emailové adresy nedojde k omylu, využíváme DOI postup (Double-Opt In). Po vyplnění přihlašovacího formuláře Vám na zadanou emailovou adresu zašleme potvrzovací odkaz. Teprve po kliknutí na tento odkaz bude Vaše emailová adresa zařazena do rozdělovníku pro zasílání Zpráv ze Správy.

Pro rozesílání newsletteru Zprávy ze Správy využíváme nástroj Mailchimp. V tomto nástroji má redakce Zpráv ze Správy vytvořenou databázi kontaktů, která slouží výhradně k rozesílání newsletteru. Přístup k této databázi mají výhradně zaměstnanci Oddělení komunikace Správy úložišť radioaktivních odpadů.

Další informace o Ochraně osobních údajů naleznete zde.

Svůj souhlas s odebíráním newsletteru můžete kdykoli odvolat s účinností do budoucna prostřednictvím kliknutí na „Odhlásit odběr” (Unsubscribe) v patičce obdržených emailů, písemně na email: [email protected] nebo v tomto formuláři.