Specialista pro provoz úložišť NAO/ SAO

Hledáme nového kolegu na pozici
Specialista pro provoz úložišť NAO/ SAO (úsek 3000)

Místo pracoviště:

Praha, práce na hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • správa agendy spojené s evidencí radioaktivních odpadů,
  • správa agendy evidence původců radioaktivních odpadů a pracovišť se zdroji záření,
  • správa el. nástroje pro evidenci radioaktivních odpadů a původců (WTS, MS Excel),
  • součinnost při tvorbě a aktualizaci provozní dokumentace,
  • součinnost při záležitostech spojených s agendou zvládání radiační mimořádné události,
  • součinnost při provádění monitorování okolí úložišť (odběry vzorků, odvoz do laboratoře)
  • příprava zpráv souvisejících s kontrolní a řídící činností,
  • příprava podkladů pro kontroly SÚJB.

Požadavky:

  • SŠ se zaměřením na chemii, matematiku, fyziku
  • komunikativnost, schopnost učit se novým věcem
  • praxe a znalost Aj výhodou
  • řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

  • platové zařazení a osobní ohodnocení podle platných platových tarifů dle nařízení vlády č. 341/2017  Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění – zařazení do platové třídy T10
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání.

V případě zájmu posílejte své CV a motivační dopis na krikavova@surao.cz