Specialista pro povolovací řízení

Náplň práce a odpovědnosti

  • příprava, shromažďování, evidence a projednávání dokumentace k činnostem SÚRAO, které vyžadují povolení SÚJB a podkladů pro příslušná správní řízení
  • příprava dokumentů a podkladů pro provoz úložišť v rozsahu své působnosti
  • vedení a rozvoj elektronické evidence RAO
  • zajišťování činnosti při správě opuštěných zdrojů
  • součinnost při přípravě podkladů pro kontroly SÚJB, vyhodnocování výsledků kontrol a zajišťování provedených opatření k případným zjištěním
  • spolupráce při přípravě a aktualizaci řízené dokumentace a podkladů pro zpracování plánů činnosti a rozpočtu
  • spolupráce při poskytování vstupů pro bezpečnostní rozbory
  • spolupráce na programu výzkumu a vývoje v oblasti provozu úložišť NAO/SAO

    Požadavky

    • VŠ vzdělání technického směru
    • zvláštní odborná způsobilost k vykonávání činností zvláště důležitých z hlediska radiační ochrany (SÚJB) – možnost získat během praxe
    • koncepční a analytické myšlení
    • počítačová gramotnost na vysoké úrovni (MS Office, informační systémy)
    • znalost AJ (technická AJ výhodou)
    • řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme

    • platové zařazení podle platných platových tarifů dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
    • motivační osobní ohodnocení
    • práce na HPP
    • místo výkonu práce Praha
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování (stravenková karta)
    • příspěvek na penzijní připojištění
    • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání